Список членів ПОВ ЛРУ*

Список членів ПОВ ЛРУ та радіоаматорів, які виявили бажання отримувати QSL-пошту

№ з/п кличний Прізвище ім’я по батькові QTH
1 UX2HR Гарашко Сергій Михайлович Полтава
2 UX0HО Педько Сергій Михайлович Полтава
3 UY1HY Компаннієць Валерій Миколайович Лубни
4 UT2HC Джалий Віталій Іванович Полтава
5 UR3HC Наконечний Олександр Степанович Кременчук
6 UX3HX Лупацій Юрій Іванович Полтава
7 UR5HNR Денисюк Дмитро Валерійович Полтава
8 UW1HM Кулик Василь Олександрович Оржиця
9 UT5HX Цибулько Віктор Павлович Миргород
10 UR5HVE Штепа Віктор Тихонович Полтава
11 US5HE Корогід Володимир Іванович Градизьк
12 UR5HW Токарь Віктор Володимирович Полтава
13 UX7HO Бідаш Іван Григорович Полтава
14 UT7HD Любченко Василь Григорович Полтава
15 UR6HGP Пузак Віталій Леонідович Полтава
16 UX2HO Буданов Павло Петрович Полтава
17 UW7LL Олійник Ярослав Богданович Харків
18 UR6HFU Ямбих Сергій Іванович Полтава
19 UR7HC Бондар Олексій Васильович Полтава
20 UT7HA Сточний Володимир Михайлович Кременчук
21 UR7HCX Клименко Ілля Володимирович Полтава
22 UT3HO Литвиненко Володимир Свиридович Миргород
23 UR7HDP Колесніков Юрій Миколайович Полтава
24 UX2HH Кохно Юрій Вадимович Полтава
25 UR5HAG Трикаш Василь Олексійович Сагайдак
26 UR7HGZ Кузнецов Юрій Миколайович Полтава
27 UR1HM Шило Олег Євгенович Лубни
28 UR6HKA Колісник Юрій Якович Полтава
29 UX2HB Дацюк Вадим Євгенович Полтава
30 UT1HV Даниленко Юрій Борисович Новооріхівка
31 UR3HR Бабич Леонид Олексійович Полтава
32 UX0HX Оскома Сергій Анатолійович Полтава
33 UX7HX Пільгук Віктор Семенович Полтава
34 US0HB Супруненко Олександр Олексійович Оржиця
35 UW5HC Зерницький Михайло Борисович Бутенки
36 UR0HO Суйський Валерій Анатолійович Гадяч
37 UZ1HZ Оскома Максим Анатолійович Полтава
38 UX5HH Коп’як Володимир Васильович Решетилівка
39 UY0HY Прокопович Анатолій Анатолійович Гребiнка
40 UR7HPS Патока Сергій Володимирович Полтава
41 UT2HA Рибченко Сергій Миколайович Тахтаулове
42 UR7HPW Патока Володимир Олексійович Полтава
43 UR5HRM Чумак Віктор Володимирович В.Сороченці
44 UR5HQS Момот Микола Олексійович В.Сороченці
45 UR6HFQ Міщенко Владислав Володимирович В.Сороченці
46 UR6HDL Рубайло Владислав В.Сороченці
47 UR7HJD Лукінов Сергій Олексійович Розсошенці
48 UR7HJ Вечеринський Володимир Григорович Кочубіївка Чутівського р-ну
49 UZ7HA Кривобок Володимир Іванович Пирятин
50 US4HF Захаренко Іван Юхимович Пирятин
51 UR5HGR Педора Володимир Гаврилович Пирятин
52 UT1HB Білик Володимир Іванович Вовчик Лубенського р-ну
53 UX1HW Пієнко Артур Вікторович Кременчук
54 UR7HOH Нечаєва Єва Кременчук
55 UT3HD Бережний Юрій Іванович Кошманівка
56 UR6HAJ Гурба Микола Якович Глобино
57 UR6HFB Трохолис Микола Іванович Гадяч
58 UT0HB Брежнюк Вячеслав Володимирович Полтава
59 UR4HAA Бережнюк Анна Полтава
60 UR0HQ Супрун Олександр Григорович Полтава
61 UR5HSS Дегтярь Микола Іванович Полтава
62 UY2IA/A Беззабарний Анатолій Іванович Климівка Карлівського р-ну

*Можливе коригування списку