Новини

Обласна конференція ПОВ ЛРУ

4 лютого 2017 року на базі Полтавського центру науково-технічної творчості учнівської області відбулась конференція Полтавського обласного відділення Ліги радіоматорів України. Не зважаючи на складні погодні умови, в конференції взяли участь 38 чоловік, у тому числі радіоматори з Кременчука, Лубен, Миргороду, Чутова, Решетилівки, Кобеляк.

В Інтернеті велася пряма on-line трансляція конференції.

Учасники конференції заслухали звіт Голови та заступника Голови про діяльність ПОВ ЛРУ в 2016 році, фінансовий звіт, обговорили діяльність обласного відділення та схвалили їхню роботу.

P2040342  P2040357

Голова КТК Віталій (UT2HC) проінформував громадськість про роботу комісії та наголосив, що термін дії  близько 80% дозволів на експлуатацію РЕЗ спливає у цьому році і необхідність пролонгації дозволів вчасно. Було розглянуто питання про порушення Регламенту аматорського радіозв'язку України, а саме – порушення дисципліни під час роботи в ефірі деякими радіоаматорами Полтавської області. У зв'язку з цим кваліфікаційно-технічна комісія ПОВ ЛРУ винесла рішення призупинити вихід в ефір порушника на 3 місяці.

P2040351  hnr

З інформаційним повідомленням виступив відповідальний за роботу з молоддю Дмитро (UR5HNR) та повідомив про досягнення у сфері молодіжного руху: участь команди Полтавської області у Всеукраїнських очних змаганнях з радіозв’язку на КХ; проведення обласних змагань з радіозв’язку на КХ та інші досягнення.

Володимир (UT7HA) у своєму виступі проінформував про діяльність радіоаматорської громади у м. Кременчук та оточуючих районах.

P2040368 hy

Валерій (UY1HY) проінформував спільноту про радіоамторську діяльність Лубенської радіоаматорської громади, наголосив про необхідність більш широкого висвітлення спортивних досягнень радіоаматорів Полтавщини.

З інформацією про експедиції до Ефіопії, Польщі та Криту виступив UW7LL. Ярослав у своєму виступі поділився враженнями від експедиції, розповів про пригоди та цікаві випадки, що трапилися під час експедицій.

P2040393 P2040391

Про роботу полтавського репітерного пулу розповів Олексій (UR6HV). У своєму повідомленні Олексій доніс до загалу основні технічні характеристики обладнання, частоти використання, поділився планами розвитку.

З інформацією про відвідини Колиски радіо - Кронштату та музею радіо виступив Михайло (UW5HC). Розповідь він проілюстрував фотознімками зі своєї подорожі.

Гаряче обговорили суму внеску до ПОВ ЛРУ. Як підсумок, колегіально було прийнято рішення встановити суму внеску у розмірі 150 грн.

Згідно Статуту ЛРУ, розділ 6, п. 6.4. Членськi внески повиннi поступити у Виконком ЛРУ не пiзнiше 15 березня звiтного року. А тому, внески за поточний рік приймаються скарбником ПОВ ЛРУ до 10 березня особисто чи шляхом перерахування на картку ПБ № 5168 7556 2632 7717.