Новини

Всеукраїнські змагання з радіоелектронного конструювання

У м. Рівному з 15 по 17 березня 2017 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

 Захід проводився з метою стимулювання в учнівської молоді творчого та інтелектуального розвитку, підвищення технічної майстерності вихованців, поглиблення рівня їх знань у галузі радіоелектроніки. У ньому взяло участь 18 команд (37 учасників). 
  Полтавську область представляли учасники: Черненко Павло, учень 11 класу Новосанжарського НВК, вихованець гуртка радіоелектронного конструювання Новосанжарської районної станції юних техніків (старша група) та Кізілов Дмитро, учень 6 класу Шелестівського НВК, вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (молодша група).
 Як і в минулому році, практична частина змагання з радіоелектронного конструювання проходила на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. Під час змагань учасники продемонстрували свої знання та уміння в галузі радіоелектроніки та творчий підхід до виконання завдань.
  Учасники виборювали першість у двох вікових категоріях: молодша (12 – 14 років) та старша (15 – 18 років). Їм необхідно було підтвердити свої теоретичні знання та практичні навички. Досить цікавою була друга частина змагань – розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Оцінювались змонтовані готові радіоелектронні плати за раціональністю розміщення радіодеталей, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Визначались переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.
Відповідно до рішення суддівської колегії, відбулось нагородження переможців дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти в командному та особистому (молодша та старша вікові групи) заліках. 
  Наші учасники зайняли: Черненко Павло – 9 місце, а Кізілов Дмитро – 8 місце в особистому заліку. Командне місце – 12.