Новини
Всеукраїнські змагання з радіозв'зку "Зірки ефіру 2017"
Регламент
проведення Всеукраїнських змагань учнівської молоді
з радіозв’язку на коротких хвилях «Зірки ефіру України»
(очно-заочних)
1. Програма змагань
1.1. До програми змагань входить проведення найбільшої кількості радіозв’язків між радіостанціями.
1.2. Вид радіозв’язку: телефон (SSB).
1.3. Частоти для роботи: 7060 – 7100 кГц.
1.4. Змагання проводяться з 17.00 до 18.59 за київським часом (14.00 до 15.59 GMT) 7 серпня 2017 року.
2. Учасники змагань
У змаганнях беруть участь очні учасники: склад команди 2 спортсмена (дівчина або хлопець) віком до 19 років зі складу юних радіоаматорів, які прибули на змагання зі швидкісної радіотелеграфії та радіозв’язку на коротких хвилях;
заочні учасники: команди колективних радіостанцій України на місцях: 2 спортсмена віком до 19 років; оператори індивідуальних радіостанцій віком до 19 років; оператори індивідуальних радіостанцій віком більше 19 років; іноземні учасники.
3. Необхідна документація
заявка на участь у змаганнях (додаток № 1);
свідоцтво про народження або паспорт;
залікова класифікаційна книжка спортсмена;
медична довідка про можливість знаходження у дитячому колективі
(для керівника команди - медична книжка).
4. Умови проведення змагань
4.1. Учасники обмінюються шестизначними контрольними номерами, які складаються з віку працюючого на даний момент учасника команди, номера оператора та порядкового номера зв’язку. Наприклад: 161005 (16 років, оператор №1, зв’язок №5). Зв’язок з однією і тією станцією дозволяється один раз за тур.
4.2. Тривалість змагань – 2 години. Змагання поділені на 6 турів по 20 хвилин. Очні учасники в складі команд працюють по черзі, по одній годині.
4.3. Радіоапаратура очних учасників не повинна споживати струм більше 10 ампер при напрузі джерела живлення не більше 15 вольт. Між джерелом живлення та апаратурою ввімкнений стандартний запобіжник на 10 ампер. Заміна запобіжника, який вийшов з ладу під час змагань дозволяється не раніше ніж за 5 хвилин. Антена довільної конструкції.
4.4. Потужність передавачів заочних учасників не повинна перевищувати 100Вт.
4.5. Радіозв’язок не зараховується обом кореспондентам:
якщо зв'язок не підтверджений звітом кореспондента;
при перекрученні контрольного номеру або позивного в одного з кореспондентів;
при розходженні часу зв'язку більше ніж на 2 хвилини.
4.6. Учасник знімається з заліку:
при несвоєчасній відправці звіту;
при відсутності титульної сторінки звіту;
при відсутності відомостей про належність радіостанції;
при відсутності на титульній сторінці прізвищ учасників;
за порушення вимог Умов проведення, «Правил змагань з радіоспорту»
та «Регламенту аматорського радіозв'язку України».
5. Звітність
5.1. Звіт Головній суддівській колегії подається у електронному вигляді через E-mail за зразком додатку №2, набраному у будь-якому текстовому редакторі (Word, Блокнот, але без графіки) або у форматі Cabrillo.
5.2. Заочні учасники надсилають звіти на адресу Головної суддівської колегії не пізніше 48 годин після закінчення змагань на адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
5.3. При відправці звіту електронною поштою (файл обов’язково повинен мати назву позивного радіостанції. Наприклад: UR4FWU, разом зі звітом окремим файлом відправляється титульна сторінка. Наприклад: UR4FWU_titul.
5.4. Звіти про участь у змаганнях подаються незалежно від кількості проведених зв’язків.
6. Визначення переможців
6.1. На змаганнях підводиться підсумок по кожній групі окремо серед хлопців та дівчат.
6.2. За зв'язок нараховується 2 очка, з новою областю – 10 очок. Кожна команда очних учасників дає зв'язок як нова область.
6.3. Переможець визначається за сумою очок. При рівній кількості очок у кількох учасників першість визначається за меншою кількістю проведених радіозв’язків.
7. Нагородження
Команда, яка зайняла перше місце серед очних учасників, нагороджується Кубком та дипломом УДЦПО, члени команди – дипломами. Команди-призери нагороджуються дипломами УДЦПО, члени команди-дипломами відповідних ступенів. Призери змагань в особистому заліку нагороджуються дипломами відповідних ступенів та медалями окремо серед хлопців та дівчат.
Переможці змагань серед заочних учасників нагороджуються електронними дипломами відповідних ступенів із зазначенням позивного радіостанції, зайнятого місця та прізвищ членів команди.