Новини

Обласні відкриті очні змагання учнівської молоді Полтавської області з радіозв’язку на коротких хвилях

26-27 вересня 2017 року Полтавським ОЦНТТУМ буде проведено обласні відкриті очні змагання учнівської молоді Полтавської області з радіозв'язку на коротких хвилях.

Для участі у змаганнях Вам необхідно направити команду в складі 3-х осіб: 2 - учні, 1 - керівник команди.

Змагання будуть проводитись згідно з Положенням (додаток 1) та за програмою змагань (додаток 2).

Заїзд та реєстрація учасників конкурсу 26 вересня 2017 року до 09.00 за адресою: м. Полтава, вул. Покровська, 38, ЦНТТУМ.

Керівнику команди при собі мати: паспорт‚ посвідчення та наказ про відрядження‚ свідоцтва про народження учасників‚ список учасників та заявку на участь.

Відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час переїзду та проведення конкурсу покладається на керівників команд.

Кожен учасник змагання при собі повинен мати малопотужну радіостанцію, з параметрами відповідно до Положення, антену, акумулятор живлення, електронний годинник, ручку, малогабаритний розкладний стілець та розбірний малогабаритний столик для радіостанції (для роботи в польових умовах).

Проживання команд з інших областей у готелі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (м. Полтава, вул. Нечуя-Левицького, 4), вартість проживання - 50 грн.

Від'їзд учасників 27 вересня 2017 року після 18.30.