Новини

У Полтаві відбулася конференція ВП Ліги радіоаматорів України в Полтавській області

17 лютого 2018 року за підтримки Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради відбулася звітно-виборна конференція Відокремленого підрозділу Громадського об'єднання "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області. Не заважаючи на складні погодні умови, були присутні чисельні радіоаматори м. Полтави та Полтавської області.

Голова ПОВ ЛРУ Гарашко С.М. (UX2HR) прозвітував про свою діяльність. Відповідно до чинного законодавства, Полтавське обласне відділення Ліги радіоаматорів України 16 січня 2018 року було реформовано у Відокремлений підрозділ ГО "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області.

Учасники конференції схвально відгукнулися про діяльність Голови та одноголосно проголосували, щоб рекомендувати Президенту Ліги радіоаматорів України продовжити повноваження Голови Гарашку Сергію Михайловичу.

Заступник Голови ВП ЛРУ у Полт. обл. та Голова КТК Джалий В.І.(UT2HC) прозвітував про фінансовий стан та діяльність кваліфікаційної комісії в Полтавській області. Наголосив на важливість дотримання вимог регламенту, етики при роботі в радіоаматорському ефірі. Також було звернуто увагу на своєчасне продовження терміну дії дозволу на експлуатацію аматорської радіостанції.

Відповідальний за молодіжний сектор Денисюк Д.В. (UR5HNR) висвітив роботу з радіоаматорами-початківцями та їх успіхи у обласних та всеукраїнських змаганнях з радіозв'язку на коротких хвилях. До його виступу долучилися Зерницький М.Б.(UW5HC) та Бабич Л.О. (UR3HR). Леонід (UR3HR) розповів про феномен діяльність та успіхи молодіжних колективних радіостанцій, якими опікується не державна установа, а окремі радіоаматори та приватні фірми.

Відбулося урочисте нагородження грамотами Відокремленого підрозділу ГО "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області керівників гуртків дитячих колективних радіостанцій, юних радіоаматорів та радіоаматорів із стажем роботи в ефірі за результативну участь у змаганнях та міжнародних тестах.