Новини

Засідання ради

10 січня 2021 року у форматі Zoom-конференції відбулося засідання Ради Відокремленого підрозділу Громадського об'єднання "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області.

Керівник ВП ЛРУ в Полтавській області Гарашко С.М. (UX2HR) прозвітував про свою діяльність.

Заступник Голови ВП ЛРУ у Полт. обл. та Голова КТК Джалий В.І.(UT2HC) прозвітував про фінансовий стан та діяльність кваліфікаційної комісії в Полтавській області. Наголосив на своєчасному продовженні терміну дії дозволу на експлуатацію аматорських радіостанцій, важливість дотримання вимог регламенту, етики при роботі в радіоаматорському ефірі.

Відповідальний за молодіжний сектор Денисюк Д.В. (UR5HNR) висвітив роботу з радіоаматорами-початківцями та їх успіхи у обласних та всеукраїнських змаганнях з радіозв'язку на коротких хвилях.

Джалий В.І.(UT2HC) розповів про виїзд на Польовий день.

Розглянуто та схвалено суму членського внеску у розмірі 200 грн. та визначено термін оплати до 15 лютого 2021 року зручним для членів способом. Ми рекомендуємо скористатись банківським переказом на картку ПБ 4149 4390 4133 5914, в призначенні платежу потрібно вказати, що це внески за 2021 рік та своє прізвище, ім'я та по батькові, щоб уникати особистих контактів та дотримуватись безпечної дистанції.