Новини

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях

Запрошуємо на обласні відкриті змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях

Відповідно до річного плану роботи Полтавського обласного Центру науково-технічної творчості Полтавської обласної ради 14 вересня 2021 року будуть проведені обласні відкриті змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм, запроваджених у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби
COVID-19.

Захід проводитиметься відповідно до Програми проведення обласних відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях (додаток 1).

Учасники обласних відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях (далі – змагання) – вихованців радіоспортивних гуртків закладів позашкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти, віком до 18 років (далі – команди).

Для участі у змаганнях Вам необхідно направити команду в складі 3-х осіб: 2 – учні, 1 – тренер – керівник команди.

Заїзд та реєстрація учасників змагань 14 вересня 2021 року до 9.00 за адресою: м. Полтава, вул. Покровська, 38, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Керівнику команди при собі мати: паспорт‚ посвідчення та наказ про відрядження свідоцтва про народження учасників‚ список учасників та заявку на участь в обласних відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях.

Відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час переїзду та проведення конкурсу покладається на керівників команд.

Кожен учасник змагання при собі повинен мати малопотужну радіостанцію, з параметрами відповідно до Положення, антену, акумулятор живлення, електронний годинник, ручку, малогабаритний розкладний стілець та розбірний малогабаритний столик для радіостанції (для роботи в польових умовах).

Від’їзд учасників 14 вересня 2021 року після 16.30.

Витрати на відрядження команд віднести на рахунок організацій, що відряджають.

Централізованим харчуванням команди не забезпечуються.

Для участі в обласних відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях необхідно до 07 вересня 2021 року направити заявку (додаток 2) на електронну пошту Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради з позначкою „Обласні змагання КХ”: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.