Новини

Відвідини радіоаматорський зборів у м. Кременчук

На запрошення Миколи UT7HQ та Володимира US5HE 13 березня Голова ПОВ ЛРУ Сергій UX2HR та його заступник Віталій UT2HC відвідали зібрання радіоаматорів м. Кременчука та сусідніх районів, що проходила у м. Кременчук.

Приємне враження склало побачене на площі перед актовим залом Кременчуцького вагонного заводу. Близько 80-ти чоловік було на радіоярмарці, що традиційно проходить перед початком зборів.

Зібрання розпочалася майже об одинадцятій годині. У залі були присутніми орієнтовно біля 30 чоловік. Дізнатись про попередню реєстрацію учасників зібрання не вдалося.

Г.С Ігнатов. UT1HT оголосив порядок денний та поінформував що, (цитата): ".. будем рассматривать вопрос о присоединении КРС к ГС ВРЛ".

Виступ проходив у напруженій та складній обстановці, неодноразово переривався Сточним В.М. UT7HA звинуваченнями виступаючого у поданні недостовірної інформації та особистими образами, на що виступаючий реагував погрозами фізичного впливу.

Одноособовим рішенням головуючого Ігнатова Г.С. UT1HT з лав КРС виключено Олександра UR3HC та Володимира UT7HA. На запитання Олександра UR3HC, що стало причиною такого рішення після 17 років безперервної сплати членських внесків в КРС та багаторічної участі в роботі Ради КРС, Ігнатов Г.С. UT1HT відповів, що ці радіоаматори написали заяву на вступ в ПОВ ЛРУ та вже сплатили там внески. А згідно статуту ГС ВРЛ вони не можуть бути одночасно членами двох громадських організацій.

На запитання Сергія UT2HI, (цитата): "запрещено ли уставом КРС членство в нескольких организациях, клубах". На що Ігнатов Г.С. відповів (цитата): ".. нет, не запрещает, но все уже решено...". Запитання, чому ж тоді іншим членам КРС дозволяється членство в BSCC, UCC , та ін. було проігнороване.

Головуючий проінформував про своє бачення стану справ у радіоаматорській спільноті України і причини та історію створення ГС ВРЛ, стан справ у організації. Зауваження про легітимність членства КРС у ГС ВРЛ від свого заступника UT7HQ Ющенка М.М. головуючий проігнорував.

На зборах радіоаматорів було обрано новий склад Ради КРС.

Перед пакетним голосуванням складу Ради, Ющенко М.М. UT7HQ склав свої повноваження заступника Голови КРС та скарбника.

На запитання, тепер вже від Ющенка М.М UT7HQ про можливість одночасного членства в КРС та іншій радіоаматорській організації відповідно до статуту організації головуючий відповів (цитата): "Нет, сегодня не позволяется ... быть там и там - нельзя".

Виступив Гереш О.Г. UX1HB про роботу КТК Кременчука з інформацією про порядок реєстрацї та перереєстрації позивних. Наголосив про неприпустимість порушення Регламенту. Виступ реплікою з місця доповнив Голова КТК Полтави Віталій UT2HC.

Ігнатов С.Г .UZ2HZ проінформував про майбутній QSL-обмін в ГС ВРЛ, наголосив, що вхідна та вихідна пошта для радіоаматорів цієї організації (цитата) "...через некоторое время ... и, скорее всего, до конца года будет бесплатной...".

Гаряче обговорювалися особливості та сума членських внесків.

Наприкінці зібрання слово люб’язно було надано представнику ПОВ ЛРУ - UT2HC. Віталій проінформував про стан справ у ГО ЛРУ, відносини ГО ЛРУ та IARU, Міністерства оборони України, Міністерства молоді та спорту. Оголосив Наказ Міністерства молоді та спорту про надання статусу "Національної федерації радіоспорту" ГО ЛРУ. Повідомив про подальші напрямки діяльності ПОВ ЛРУ. Висвітлив інформацію щодо ситуації по судових справах щодо визнання легітимності Конференцій ГО ЛРУ. Наголосив на неприпустимості порушень Регламенту при роботі в ефірі. Відповідаючи на особисте запитання одного з радіоаматорів, "яку суму членських внесків повинні платити інваліди", відповів, що згідно рішення Ради ПОВ ЛРУ вони звільняються від сплати внесків.

Нажаль не вдалося закінчити виступ та донести до радіоаматорської громади Кременчука та найближчих районів, що були присутні на цьому зібранні, рішення Ради ГО ЛРУ про скасування відокремлених підрозділів ЛРУ, як то КРС, ПМВ ЛРУ, тощо.

Наприкінці зібрання радіоаматорів м. Кременчука та сусідніх районів з клопотанням про вступ до ПОВ ЛРУ звернувся Олександр UR5HLS з Градизька.