Новини

Участь у семінарі "Основи організації та технічні можливості засобів зв’язку, що використовуються в ході сучасних бойових дій"

15 березня на базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних Сил України пройшов тематичний семнар. У ньому взяли участь представники Полтавської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Київської та Черніговської областей. Загальна кількість учасників сягнула 70 осіб.

Семінар розпочався з відвідин Музею військ зв’язку України, де учасники ознайомилися з експозицією різноманітної зв’якової техніки, яка була на озброєнні радянської, а  пізніше - української армії.

З ілюстрованою доповіддю про сучасний стан справ у забезпеченні війська зв’язковою технікою та особливостями їх використання у сучасних бойових діях виступив В.І. Єрмачков (US0HZ).

Учасники семінару відвідали аудиторії Центру, були присутніми на заняттях з курсантами та мали змогу з ними поспілкуватися. Провідні викладачі Центру ознайомили нас з сучасними засобами зв’язку, особливостями їх застосування.

Після завершення інформативної частини семінару відбулося засідання провідних учасників, де Бала Олександр Володимирович (UT7GZ) ознайомив учасників зі своїм досвідом роботи з молоддю, у тому числі - і у військово-патріотичному напрямку, обговорили проблеми роботи з молоддю та шляхи їх вирішення.

Друга частина семінару проходила на базі Полтавського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, де учасники відвідали колективну радіостанцію UR4HWF, поспілкувалися з адміністрацією та відвідали технічні гуртки.

(фото будуть додані пізніше)