Новини

Участь у Всеукраїнських змаганнях з радіоконструювання

З 23 по 25 березня 2016р. у м. Рівному на базі Комунального закладу "Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" Рівненської обласної ради проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. У заході приймало участь 14 команд з областей України. Від Полтавської області у змаганні приймали участь: Замарін Дмитро, вихованець гуртка радіоелектронного конструювання Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (номінація - молодша група, до 15 років) та Черненко Павло, вихованець гуртка радіоелектронного конструювання Новосанжарської районної станції юних техніків (номінація - старша група, до 18 років (включно).

Змагання проводилися в III етапи: теоретичний залік; розробка друкованої плати, за схемою наданою членами журі; монтаж радіоелектронного пристрою. Час теоретичного заліку – 60 хвилин. Кількість питань – 30 різної складності, максимальна сума балів за теорзалік – 60.

На розробку монтажної - друкованої плати і паяння - монтаж пристрою відводилось по 2 години. Але під час монтажу пристрою бажано, щоб конкурсант виконав роботу за 90 хв чи раніше, тоді йому нараховуються додаткові бали. Якщо в учасника пристрій не запрацював, то за розробку і монтаж ставиться 0 балів і зараховуються лише бали за теоретичний залік.

В результаті напруженої боротьби призові місця отримали команди Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської областей.