Новини

Звернення до радіоаматорів світу

Аварійна радіоаматорська служба Еквадору звертається з проханням утримуватись від проведення QSO на частоті 7.060 мГц для зменшення рівня радіозавад службам, що приймають участь у ліквідації наслідків землетрусу.

В результаті землетрусу магнітудою 7.8 балів за шкалою Ріхтера, який трапився у Еквадорі 16 березня, постраждала велика кількість людей. Радіоматорська аварійна служба Cadena HC звертається до радіоаматорської спільноти світу з проханням не займати частоти близько 7.060 мГц, щоб дати можливість рятувальникам координувати свої дії та врятувати життя людям, що опинилися під завалами.

Найбільше від землетрусу постраждали райони Еквадору Гуаякіль (HC2) та Портовьехо/Манта (HC4).
 

Добре відомий DX-менам Ліліан деАйала (HC4L) повідомляє: найбільше постраждала Портовьехо, велика кількість людей потрапила під завали будинків; зруйновано мережі стільникового зв`язку та електромережі. Зв`язок забезпечується пересувними мобільними станціями, а уцілілі - живляться від акумуляторів. Багато доріг зазнали критичних пошкоджень. 

Аварійна частота Радіоаматорської рятувальної служби Cadena HC 7.060 LSB використовується цілодобово. Уцілілі радіоаматори активно зайняті координацією пошуково-рятувальних робіт, тому прохання їх не відволікати на звичайні QSO та не створювати радіозавад на зазначеній частоті.