Новини

Зустріч 7 травня

7 травня, у день, коли Олександр Степанович Попов презентував свій винахід у 1895 році, і тим самим започаткував можливість нашого хоббі, традиційно відбулася зустріч радіоаматорів Полтави.

Враховуючи те, що 7 травня припадало на суботу, були думки виїхати на природу до міського дендропарку URFF-102 з апаратурою. Проте - сталося не так як гадалося: свої корективи внесла погода, практично увесь день йшов дощ і наклалася ще одна визначна  подія, яку не можна було пропустити - відкриття Президентом у нашому місті пам’ятника гетьману Мазепі.

Черговий раз врятував ситуацію Віктор UR5HVE разом зі своєю дружиною Іриною, гостинно запросивши зустрітись "на шашлику" у нього в альтанці. За що їм щира вдячність.

Термінова зміна планів позначилась на кількості учасників, багато хто не зміг скорегувати свої плани та добратись до Дубляншини.

DSC01098 DSC01099 
 DSC01103 DSC01106 

У теплій, дружній та гостинній атмосфері згадали минулі події і вшанували тих, кого з нами вже немає, обговорили ситуацію, що наразі склалася у радіоаматорській спільноті України, намітили плани на майбутнє та шляхи їх розвитку.

DSC01113  DSC01114  IMG 0966

DSC01115І на заваршення хотілося б побажати усім чистого і світлого неба над антенами, щонайменше завад та щонайбільше цікавих QSO, щоб усі конструкції були працездатними і радували своїх творців.

73!