Новини

На честь 20-ти річчя УДЦР радіоаматори світу проведуть радіозв’язки з ювілейною радіостанцією УДЦР

В період з 10 по 30 жовтня Спілка радіоаматорів Українського державного центру радіочастот проводитиме радіомарафон, присвячений 20-ій річниці створення підприємства.

Як повідомив в коментарі прес-службі УДЦР голова Спілки радіоаматорів Олександр Арбузов, основною метою радіомарафону є привернення уваги світової радіоаматорської спільноти до значної події, надання їм можливості провести радіозв’язки з ювілейною радіостанцією УДЦР та отримати спеціальну QSL– картку та диплом.

Від Українського державного центру радіочастот у заході братимуть 8 кращих радіоаматорів,серед яких 6 майстрів спорту, а також 1 кандидат у майстри спорту.

Це переможці та призери багатьох міжнародних змагань - Олександр Арбузов (майстер спорту з радіозв’язку на КХ,UT3UZ), Сергій Василенко (майстер спорту міжнародного класу з радіозв’язку на КХ, UT3UA) з Центрального офісу УДЦР, Олександр Сиротенко (майстер спорту з радіозв’язку на КХ,UR5LO), Андрій Сиротенко(кандидат в майстри спорту з радіозв’язку на КХ,UT5LO), Максим Солнишков з Північно-східної філії, Сергій Грачев (майстер спорту міжнародного класу з радіозв’язку на КХ, UR5EDX), Юрій Іванов(майстер спорту з радіозв’язку на КХ, UR4QX) та В’ячеслав Ноженко (майстер спорту з радіозв’язку на УКХ, UT6EY) з Центральної філії.

За словами Олександра Арбузова, спеціальна радіостанція УДЦР EM20UCRF буде працювати на всіх радіоаматорських КХ діапазонах з різними видами випромінювання - телефоном (SSB), телеграфом (CW), цифровими видами модуляції (DIGI: PSK31, PSK63, RTTY тощо), а також на УКХ діапазонах, у тому числі з використанням Місяця як пасивного ретранслятору.

Всі радіоаматори світу, які проведуть радіозв’язки з ювілейною аматорською радіостанцією УДЦР, отримають у підтвердження QSL-картку. А ті радіоаматори, які провели 2 або більше радіозв’язківна різних діапазонах або іншими видами випромінювання, у якості нагороди отримають картку-диплом.

Олександр Арбузов також повідомив, що радіомарафон проходитиме з використанням власного радіоаматорського обладнання учасників заходу, у вільний від роботи час та у вихідні дні.

Остаточні результати проведеного заходу стануть відомі 1-2 листопада 2016 року. З ними можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Українського державного центру радіочастот.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот